30 Kasım 2015 Pazartesi

Kendinizi Nasıl Öldürürsünüz? intihar Teknigi!

Kendinizi Nasıl Öldürürsünüz? İntihar Teknigi!


Rahat, acısız ve ızdırapsız bir ölüm için önerilen orjinal metod helyumdur. Eğer sebebini merak ettiyseniz bu intihar rehberi makalesi sizin için.

helyum gazı

İhtiyacınız olacaklar;

1) Bir Helyum Tankı

Helyum, genelde balonları şişirmekte büyük ölçüde kullanılır. Eğer tank 600 balonu yeterince şişirebilecek kadar helyum bulunduruyorsa, daha fazlasına ihtiyacınız olacaktır. 30 dakika için 20 büyük nefes.

2) Uygun Bir Kapak/Tıpa

Bu tankla uygun boyutta olmalıdır. Kapağı açarken dikkatli olun çünkü gaz son derece basınçlıdır. Asla ağzınızı önleyici maske takmadan direkt olarak tankın uç kısmına koymayın. Çünkü bu ciddi bir hasara yol açabilir.

3) Bir Oksijen Maskesi

Bunu tıbbi araç-gereç bulunduran yerlerden temin edebilirsiniz.

Not: Belki maske,gazı havayla karıştırmak üzere düzenlenmiş ve tasarlanmış olabilir. Bu durumda onu modifiye etmeniz gerekecek. Bir koli bandı işinizi görecektir.

4) Dört Ayak Uzunluğunda Kauçuk Bir Boru

Bunu belki maske ile birlikte temin edebilirsiniz. Aksi halde bir nalburdan temin etmeye çalışın. Eğer tankın kapağıyla maske ucunun çağları farklı ise, farklı çapta fakat aynı uzunluktaki bir başka boruyu deneyin. Eğer modifiye etmeniz gerekirse bir koli bandı yardımıyla bunu yapın.

Yapmanız gerekenler:

Eğer içerde bir yerdeyseniz, mümkün olan tüm camları açın. Kapağı tanka yerleştrişin ve şimdide boruyu kapağın ucuna bağlayın. Diğer ucunuda maskenize yerleştirip oturtun. Sızıntı olmadığından emin olmak için gerekli bağlantı denemelerini yapın. Düşmeyeceğiniz bir yere yaslanın veya oturun. Mesela bir kanepe veya yatak olabilir. Yastıklarla destekleyin. Maskenizi yüzünüze yerleştirin. Böylelikle burnunuz ve ağzınız kapanmış olacak. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde bulunduğunuzdan emin olun. En azından 30 dakika için. Tankın kapağı açın ve normal olarak nefes alın. Birkaç dakika içinde aniden sesiniz tizleşecek ve daha sonra bilincinizi kaybedeceksiniz. Ayrıca boğulma nedeniyle 15 dakika içinde ölmüş olacaksınız. Ancak sakın unutmayın ki eğer sağ kalmayı başarırsanız, kalıcı beyin hasarlarıyla yaşamaya devam etmek zorunda kalacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular:

1) 600 balon şişirme kapasiteli helyum tankı bulmak veya taşımak zor olmaz mı? / 400 balon şişirme kapasiteli bir tank da işe yarar mı?

400 balon şişirecek kadar helyumla dolu bir tank, 400-800 nefes aralığındadır. Bir balona üflerken kaç kez nefes aldığınızı görmek istemenizde fayda vardır. Bu da, sizin kapasiteniz için daha iyi bir tahmin verecektir. Ayrıca bir dakikada kaç kez nefes aldığınızı bilmeniz gereklidir. Bir kronometre yardımıyla kendinizi ölçün. Tabii ki bu, sizin fiziksel ve duygusal durumunuza bağlıdır.

Mesela üzgün bir haldesiniz. O zaman normalden daha hızlı nefes alırsınız. Rahatlamayı sağlarsanız dakikada 20 nefes aldığınızı varsayalım:

400x1.5= 600 nefes eder.
600/20= 30 dakika eder.

30 dakika boyunca nefessiz kalmak sizi öldürmeye kesinlikle yeterlidir. Ancak problem şu ki; hala bir miktar oksijen almış olacaksınız. Çünkü en iyi maskelerde bile sıkı mühürlenip kapatılmadığından dolayı illaki sızıntı olur.

Pekala o zaman şuna %75 helyum çektiniz diyelim. 

30x75=2.250'den 22 dakika eder.

Ve bu 22 dakika bu işi bitirmenizde oldukça yeterlidir. Yani evet, 400 balon şişirme kapasiteli bir tank da işinizi görecektir. Tabii, iyi mühürlenmiş uygun bir maske temin etmiş olduğunuzdan ve bağlantı denemelerini yaparken fazla helyum kaçırmadığınızdan emin olduğunuz südece. Ama çok küçük bir hata noktası var ve bu yüzden sizd 600 balon şişirme kapasiteli bir tank öneriyoruz. Başarısızlığı ve beyinde oluşacak kalıcı hasarı önlemek için, gazı içinize çekerken asla gazdan kaçmayacağınızdan kesinlikle ve kesinlikle emin olmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder